+420 255 739 707 info@veacom.cz
česká verze English Version Deutsch Version polska wersja

Termín najbližšej aukcie: 18. - 20.2. 2019

FAQ

Ako sa môžem zúčastniť aukcie?

Aukcie je možné sa zúčastniť len po riadnom zaregistrovaní na severi veacom.skZaregistrovať
Zaregistrovať sa môžu právnické či fyzické osoby, ktoré podnikajú na základe živnostenského oprávnenia na velkoobchodný a maloobchodný  predaj vozidiel a sú registrované u príslušného finančného úradu k dani z pridanej hodnoty.
 
Po vyplnení registračného formulára na serveri veacom.sk budú našimi pracovníkmi dáta overené a obratom Vám pridelíme prihlasovacie údaje, ktoré obdržíte v elektronickej podobe na Váš e-mail.
 
Prihlasovacie údaje Vám umožnia  prístup do  ponuky  vozidiel, kde sa môžete zúčastniť záväznej elektronickej aukcie.

Ako môžem predávatť svoje vozy či techniku?

V prípadě záujmu o predaj Vašich vozidiel neváhajte kontaktovať zástupcov našej spoločnosti, ktorý všetko zariadia. Kontakt
Prečo nakupovať vozidlá či techniku prostredníctvom portálu veacom.sk?

Na veacom.sk kupujete vozidlo bez prostredníka. Preto je to pro kupujúceho i predávajúceho „férový“ a úplne transparentný obchod.

Pri každej aukcii budete mať na výber z množstva podrobne popísaných vozidiel či techniky a to za „férové“  ceny.  Drvivá väčšina ponúkaných vozidiel či techniky pochádza z firemných flotíl preverených firiem. Väčšina vozov je po prvom majiteľovi s jasnou históriou a servisované v autorizovaných servisoch. Najazdené kilometre či motohodiny odpovedajú vždy skutočnosti.

Zabudol som svoje prihlasovacie údaje?

V tomto prípade nás neváhajte kontaktovat e-mailom info@veacom.sk a my Vám obratom pošleme údaje nové.

Ako se dozviem o konaní aukcie?

Termín dalšej aukcie je vždy zverejnený na našich internetových stránkach veacom.sk v sekcii aukcie.

Ako sa určuje vyvolávacia cena vozidiel?

Spravidla se jedná o velkoobchodnú výkupnú cenu, ktorá vychádza z odhadu znalca.

Ako často se aukcie konajú?

Počet aukcií je závislý na nponuke vozov a techniky  od našich obchodných partnerov, ale spravidla realizujeme niekoľko aukcií mesačne.

Kedy a kde si môžem vozidlá či techniku prehliadnuť?

Nami ponúkané vozi či techniku je možné si prehliadnuť vždy po osobnej domluve priamo u majiteľa. Kontakt vrátane kompetentnej osoby je vždy uvedený v popise.

Čo se stane po ukončení aukcie?

V prípade, že Vaša ponuka bola najvyššia, Vám obratom zašleme e-mail, ktorý Vás informuje, že ste vozidlo či techniku v aukcii vyhrali. Súbežne s týmto e-mailem Vám na Vašu kontaktnú adresu odchádza zmluva vrátane faktúry. Po podpísaní zmluvy a zložení kúpnej ceny Vás budeme kontaktovať s informáciou, kedy a kde prebehne predanie Vášho vozu či techniky.

Ako prebieha preberanie vozov?

Preberanie vozov či techniky prebieha na predom dohodnutom mieste, spravidla to býva v priestore predávajúceho. Pri prebraní bude podpísaný preberací protokol.