+420 255 739 707 info@veacom.cz
česká verze English Version Deutsch Version polska wersja

Termín najbližšej aukcie: 18. - 20.2. 2019

Registrace uživatele

Pre úspešnú registráciu je nutné korektne vyplniť nižšie uvedené údaje. Po vyplnení registračného formulára na serveri www.veacom.sk budú našimi pracovníkmi vložené dáta preverené a obratom Vám budú pridelené prihlasovacie údaje, ktoré Vám budú zaslané v elektronickej podobe na Váš e-mail.

Definícia užívateľa
Firemné údaje
Kontaktné údaje
 
 
Prístupové údaje

Podmienky použitia

Dobrovoľným zadaním údajov do registračného formulára, pokiaľ majú povahu osobných údajov, dávam súhlas s tým, aby ich spoločnosť  Veacom  mohla spracovať pre účely identifikácie obchodného partnera a potenciálneho kupujúceho niektorého teraz či v budúcnosti ponúkaného ojazdeného motorového vozidla od spoločnosti Veacom, a k tomu, aby tieto údaje boli využité v súvislosti s plnením záväzkov z takýchto zmlúv a výkonu práv z nich. Tento súhlas udeľujem spoločnosti VeaCom na dobu do úplného vysporiadania záväzkov zo všetkých uzavretých kúpnych zmlúv na základe internetových aukcií medzi nami, resp. našou spoločnosťou a spoločnosťou Veacom.

S úplnými informáciami o spracovaní osobných údajov sa môžete zoznámiť na http://www.veacom.cz/ochrana-osobnich-udaju/

Zadaním (potvrdením) poľa "Súhlasím" zároveň rovnako ako spoločnosť VeaCom súhlasíte s tým, aby sa práva a povinnosti Vás, resp. Vašej spoločnosti a Veacom v súvislosti s uzatváraním kúpnych zmlúv na vozidlá, ktoré Vám budú ponúknuté k odpredaju na základe registrácie, a práva a povinnosti z uzatvorených zmlúv, riadili obchodnými podmienkami spoločnosti Veacom pre predaj ojazdených motorových vozidiel na základe internetovej aukcie a bazáru, zverejnenými na tejto internetovej adrese.

Súhlasím s podmienkami použitia
Súhlasím so zasielaním informácií o nových aukciách